Koszta biletów SKM miarowo się powiększają. W 2013 roku zauważyliśmy kolejne wzrosty kosztów.

Dlaczego dyrekcja decyduje się na wzrost cen pobieranych za przejazdy? Z formalnych informacji dowiadujemy się, że są to nieodzowne działania, by móc sfinansować inwestycje, których realizację wyznaczyło SKM/PKP.

Dotyczyć one będą wymiany zasobu kolejowego, rewaloryzację dworców, torów a także innych nieznacznych działań. Ceny biletów w 2013 roku w lutym wzrosły w ten sposób. Gdy przyjrzymy się pięciu obszarom opłat za pojedyncze, jednokrotne bilety, wzrost cen prezentuje się w taki sposób: dla pierwszej i drugiej strefy, a zatem od 1 do 6 km jak również cena wzrośnie o 20 groszy. 30 groszowa podwyżka zaplanowana jest dla strefy trzeciej i czwartej (czyli: 13-18 i 19-24km). 31-40km, czyli ostatnia piąta strefa będzie miała podwyżkę w wysokości pięćdziesiąt groszy za bilet. Z kolei bilety periodyczne kosztować będą od 3zł do 6zł więcej niż dotychczas.

kolej SKM (3)

A czy ceny świadczeń reklamowych odnotują zmianę wraz z podwyżką za podróż pociągiem? Do tej pory nie odnotowaliśmy zmian cenowych jeśli chodzi o usługodawców prywatnych. Szczegółowe informacje będzie można odszukać wpisując w Google informację pod słowem kluczowym: reklama w Luxmed. Gdy ledwie dowiecie się Państwo o planowanych wzrostach opłat, prosimy o pilny kontakt z nami.

3 thoughts on “Podwyżka cen przejazdów SKM

 1. Edward

  20 a nawet 50 groszy to nie dużo dla przeciętnego pojedynczego klienta a zwróćcie uwagę na to, że koleje są cały czas remontowane

 2. Faustyn

  Przywołana została intrygująca sprawa . Dobrze, że nieustannie znajdują się pisarze, którzy poruszają właściwego centrum sprawy .
  Strasznie dobry post . Na pewno będę go promować śród naszych przyjaciół. Dawno nie czytałem odszukać czegoś w przybliżeniu dobrego.

 3. Gerwazy

  Te remonty pochłaniają nie miliony ale miliardy złotych tak więc reklama skm będzie musiała się również postarać o większe dochody inaczej mogą mieć problemy.

Comments are closed.