Od dłuższego czasu razem z córką szukaliśmy idealnego miejsca na wesele naszej jedynej pociechy. W poszukiwania włączyła się również rodzina przyszłego zięcia. Niby wokół mnóstwo lokali, ale nasi młodzi chcieli aby zabawa odbyła się w niepowtarzalnym miejscu i zaspokoiła wszystkie aspekty tej niepowtarzalnej uroczystości.

Hotel Jastrzębia Góra to dokładnie to czego szukaliśmy.

Zięć z córką uwielbiali morze; zresztą poznali się nad polskim Bałtykiem w Jastrzębiej Górze. Stąd zaproponowałam lokal w tej właśnie miejscowości. Ponadto goście weselni byli z całej Polski, kilka osób miało przyjechać nawet z Anglii. Zaczęliśmy przeglądać różnorodne oferty i idealnym rozwiązaniem wydał się  hotel Jastrzębia Góra. Spełniał wszystkie nasze wymogi – oprócz sali tanecznej (mieliśmy do wyboru trzy z różnym wystrojem) dysponował pokojami hotelowymi dla gości weselnych. I na dodatek znajdował się w bezpośrednim sąsiedztwie ukochanego przez młodych morza. Z okien wybranej malinowej sali słychać było szum morza, a na dodatek dla spragnionych naprawdę świeżego powietrza istniała możliwość wyjścia  na taras. Dodatkowo goście w hotelu Jastrzębia Góra w cenie mieli do dyspozycji basen i saunę.

Trzy dniowy ślub.

Z tej racji, że ślub i wesele odbywało się w piątek, postanowiliśmy pobyt dla wszystkich uczestników wesela przedłużyć do końca weekendu, czyli niedzieli. Tym bardziej, że menadżer hotelu Jastrzębia Góra dał nam z tej okazji bardzo korzystne rabaty. Cieszył nas bardzo fakt, że przed ostatecznym ustaleniem menu mogliśmy wszystkie proponowane na ciepło potrawy degustować i wybrać te, które nam najbardziej smakowały. To była uczta! Wystrój sali i swojej komnaty poślubnej młodzi wybrali sami przy pomocy i sugestiach projektantki wystroju wnętrz, która pozostaje do dyspozycji w razie potrzeby ze strony klienta. W każdym razie wszystko było ustalone dużo wcześniej i młodzi oraz my rodzice mogliśmy spokojnie zająć się przygotowaniem samych siebie do tak ważnej uroczystości. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z usług hotelu Jastrzębia Góra, który w stu procentach spełnił oczekiwania wszystkich uczestników wesela.

 

4 thoughts on “Nadmorskie klimaty

 1. ruda

  To takie polskie – Hotel jako miejsce ślubu. PRzynajmniej dobrze że wybraliście Jastrzębią Górę bo tam jest całkiem ładnie.

 2. Madzia

  Hmm mieliśmy też tam wesele i szczerze mówiąc również mogę polecić chociaż nie podobało mi się to że turyści chodzili sobie po holach. Np. pan 50+ w slipach.

 3. banana

  Jastrzębia Góra to urokliwe miejsce.

 4. Wojtas

  Również mogę polecić ten hotel w Jastrzębiej Górze. Mają naprawdę świetne jedzenie.

Leave a reply