Kobieta z Władysławowa leży na wygodnej sofie

Zakup mebli większości kojarzy się z wielogodzinnym chodzeniem po sklepach, salonach meblowych lub, jeśli meble są z tzw. drugiej reki – po domach. Wydawałoby się, że rzadko kto zdecyduje się na kupno wyposażenia mieszkania bez oglądania na żywo. Ryzyko to podjęła firma meble Władysławowo. Rozpoczęła swoją działalność dokładnie rok temu. Natknąłem się na nią przypadkiem, poszukując używanych mebli do swojej wymarzonej kawalerki. Bardziej z ciekawości niż przekonania postanowiłem skorzystać z jej usług.

Specyfika mebli Władysławowo polega na tym, że to klient najpierw precyzuje swoje preferencje i wymagania. Dopiero wtedy otrzymuje przez Internet oferty w 3D oraz aplikację, która pozwala rozmieścić meble w pomieszczeniu, do którego mają być przeznaczone. Postanowiłem zaryzykować, wybrałem wg mnie najlepszą ofertę i dokonałem zakupu mebli. Byłem ciekawy jaki będzie ich stan faktyczny po dotarciu do mnie i czy spełnią moje oczekiwania. Samochód firmowy dostarczył je w uzgodnionym, dogodnym dla mnie czasie (pragnę nadmienić, że była to niedziela wieczór – ze względu na specyfikę mojej pracy).

Kierowca chętnie pomógł mi je wnieść do mieszkania. Meble spełniły moje oczekiwania i jestem z zakupu bardzo zadowolony. Niewątpliwym atutem mebli Władysławowo jest to, że działa na terenie całego kraju, wpłaca się na początek tylko umówioną cześć kwoty za towar, resztę reguluje się wraz dostarczeniem mebli do domu. Transakcję można sfinalizować mobilnym terminalem płatniczym u dostawcy. Optymistyczny jest również fakt, że odpowiednio i rzetelnie prowadzona firma w branży, o której by się wydawało, że bez dotyku fizycznego nie da się nic sfinalizować, może doskonale funkcjonować i spełniać wymogi potencjalnych klientów.

Z czystym sercem mogę polecić firmę meble Władysławowo wszystkim, którzy tanio chcą dokonać zakupu bez wychodzenia z domu i wielogodzinnych wędrówek po sklepach.

3 thoughts on “Jakich mebli potrzebuje firma do biura

  1. andzia23

    Bardzo fajnie, że kierowca pomógł Pani wnieść meble do mieszkania. Nie zawsze można na to liczyć. Plus dla firmy, w której zakupiła Pani swoje wymarzone wyposażenie!

  2. karolcia30

    Na co powinienem zwracać uwagę w trakcie kupowania mebli do salonu? Czy tylko cena ma znaczenie? Czy droższe zawsze oznacza lepsze?

  3. maciek

    Droga Karolino, to prawda, że droższe meble zwykle wykonane są z materiałów lepszej jakości jednak nie jest to reguła. Trzeba pamiętać o tym, że w szczególności w sieciówkach płaci się nie tyle za materiały co za sam projekt i to że mebel jest „trendy”. Widać to chociażby bo ogromnych przecenach na stare produkty z poprzednich lat. Raptem okazuje się, że salon meblowy jest w stanie sprzedać jakąś sofę o 50% taniej. Wniosek jest prosty – renoma firmy i wygląd produktu to jego połowa ceny. Oczywiście jeśli kogoś stać to dlaczego nie miałby kupować zawsze najnowszych i najbardziej designerskich modeli? : )

Comments are closed.