Obsługa w gdańskich bufetach wydaje się być nieuprzejma? To wyłącznie stereotyp. Kiedy mimo to zdarzy się nam niemiła sytuacja, postarajmy się spojrzeć na nią z odmiennej perspektywy. Kelnerami czy mówiąc ogólniej obsługą w wymienionych centrach gastronomiczno-enternainmentowych są przeważnie osoby młode, przeważnie dorabiający sobie studenci. Są oni wynagradzani dosłownie katastrofalnie. Momentami jest tak, że część z zatrudnionych desygnuje umowy śmieciowe albo, na domiar złego, w ogóle nie podpisywane są żadne dokumenty. O ubezpieczeniu zdrowotnym można pomarzyć. Opcja wzięcia dnia wolnego także odpada. Dlaczego? Bo na miejsce jednej, choć minimalnie niedyspozycyjnej osoby, czekają duże ilości innych, chętnych do pracy za każdą stawkę ludzi. Tak przerażające jest życie. Zatem momentami popatrzmy z przymrużeniem oka na obsługę. Wykluczamy rzecz jasna sytuacje, w których kelner czy barman jest niemiły i złośliwy, a nie ma ku temu żadnych powodów. Arogancja nie może zostać usprawiedliwione. Dlatego jeżeli poszukujemy obsługi, która nas nie zawiedzie, wybierzmy digital signage. To klasa mówiąca sama za siebie.

4 thoughts on “IT w Gdańsku

 1. Henryk

  poszukiwania prawdziwego informatyka czy jakiegokolwiek specjalisty z dziedziny nowych technologii jest w Gdańsku dziś na porządku dziennym

 2. Ignacy

  Bez dobrej obsługi żaden hotel czy firma informatyczna nie jest w stanie funkcjonować na maksymalnych obrotach

 3. Jacek

  Zahaczona została powszechna kwestia . Dobrze, że nieustannie są pisarze, którzy poruszają tego sedna przyczyny. Dawno nie mogłem odszukać czegoś podobnie dobrego. Bardzo ładny news. Oczywiście muszę go polecać między moich kumpli .

 4. Juliusz

  Gdyby nie Gdańsk to tysiące specjalistów z branży IT nie miało by gdzie znaleźć prawdziwej dobrej i uczciwej pracy, a tak oni wszyscy mogą zająć się obsługą w jakiejś dobrej lokalizacji.

Leave a reply