Ceny biletów skm stopniowo się zwiększają. W tym roku zauważyliśmy kolejne podwyżki nominalne. Dlaczego zarząd decyduje się na wzrost cen pobieranych za przejazdy? Z oficjalnych informacji można odczytać, że są to nieodzowne sposoby, aby zdołać sfinansować inwestycje, których wykonanie wyznaczyło SKM/PKP.

kolej SKM (4)

Dotyczyć one będą wymiany taboru kolejowego, remont dworców, szyn jak również innych dalszoplanowych działań. Koszta biletów w 2013 roku w lutym wzrosły następująco. Gdy przypatrzymy się pięcu strefom należności za pojedyncze, jednorazowe bilety, podwyżka cen przezentuje się następująco: dla pierwszej i drugiej strefy, czyli od 1 do 6 km i od 7km do 12km koszta za przejazd zwiększą się o 20 groszy. 30 groszowa podwyżka zanotowana będzie dla strefy trzeciej i czwartej (kolejno: 13-18 i 19-24km). 31-40km, czyli ostatnia piąta strefa będzie miała wzrost opłat w wysokości 50 groszy za bilet.

Tymczasem bilety cykliczne wycenione zostały od 3zł do 6zł drożej niż na dzień dzisiejszy. A czy ceny świadczeń reklamowych zwiększą się wraz z podwyżką za podróż skm? Dotychczas nie odczuliśmy wzrostów cenowych jeżeli dotyczy to usługodawców prywatnych. Szczegółowe informacje będzie można odszukać wyszukując w Google informację pod słowem kluczowym: reklama w Luxmed. Jeżeli dopiero co dowiecie się Państwo o zaplanowanych wzrostach opłat, prosimy o niezwłoczny kontakt z naszą ekipą.

3 thoughts on “Ceny biletów SKM

  1. Jonasz

    Infrastruktura polskich kolei pozwala rozwijać się firmom zarabiającym na reklamie w skmkach. Nastały nam czasy kolei.

  2. Jan

    A teraz ciekawostka, wzrost cen biletów w pociągach będzie jednoznaczny z wzrostem cen reklam widniejących na banerach wewnątrz wagonów.

  3. Jan

    Niesamowicie mocny post . Zapewne muszę go polecać wśród moich kompanów. Przywołana została intrygująca sprawa. Dobrze, że nieustannie znajdują się pisarze, którzy poruszają właściwego centrum sprawy .

Comments are closed.